mediniai baldai

Turite klausimų? Susisiekite su mumis!

UAB MEDINIAI BALDAI

Kulpės g. 2, Domantų k., 81439 Šiaulių r. 

Įm.k. 302628423
PVM k. LT100006132111
A.s. LT617290000011467138

Bankas AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas
SWIFT kodas INDULT2X

Padalinys Norvegijoje
MBA MØBLER NUF
Įm.k. 926822136
PVM k. 926822136MVA
A.s. LT447290099054658372
Bankas AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas
SWIFT kodas INDULT2X

Administracija
+370 640 40403
info@mbafurniture.eu

Pardavimai
+37061518268
pardavimai@mbafurniture.eu

Pirkimai-tiekimas
+370 602 73121
tiekimas@mbafurniture.eu

Buhalterija
+370 614 60578
buhalterija@mbafurniture.eu

Komanda

Administratorė
Gabrielė Gaškienė
info@mbafurniture.eu
+370 640 40403

Projektų vadovė
Jurgita Račkauskienė
jurgita.rackauskiene@mbafurniture.eu 

+370 607 07868

Vyr. buhalterė
Vilija Bielskienė

vilija.bielskiene@mbafurniture.eu

+370 614 60578

Pirkimų ir logistikos vadovas
Vilius Žukauskas

vilius.zukauskas@mbafurniture.eu

+370 602 73121

Dizainerė
Roberta Rulienė

roberta.ruliene@mbafurniture.eu

+370 679 80044

Projektuotojas-konstruktorius
Virginijus Galeckas
virginijus.galeckas@mbafurniture.eu 

+370 695 53537

Projektuotojas-konstruktorius
Ernestas Pocius
ernestas.pocius@mbafurniture.eu 

+370 679 42978

Gamybos vadovas
Eduardas Gabalas
eduardas.gabalas@mbafurniture.eu 

+370 603 31418

Gamybos procesų vadovas
Žilvinas Joniškis
zilvinas.joniskis@mbafurniture.eu 

+370 699 82779

Direktorius
Tadas Misius
tadas.misius@mbafurniture.eu 

+370 615 18268