mediniai baldai

Ikke nøl med å ta kontakt om du lurer på noe!

MBA MØBLER NUF
Tel. +47 23968014
E-post. post@mbamobler.no
Org. No. 926822136
MVA No. 926822136MVA
Bankkonto LT447290099054658372
AS „Citadele bankas“ Litauisk gren
SWIFT kode INDULT2X

Selskap i hjemlandet
MEDINIAI BALDAI UAB
Kulpes g. 2, Domantu km, 81439 Siauliu r. Litauen
Org. No. 302628423
MVA No. LT100006132111
Bankkonto LT617290000011467138
AS „Citadele bankas“ Litauisk gren
SWIFT kode INDULT2X

VÅRE ANSATTE

Administrator
Gabrielė Gaškienė
gabriele.gaskiene@mbafurniture.eu 

+370 640 40403

Prosjektansvarlig

Jurgita Račkauskienė
jurgita.rackauskiene@mbafurniture.eu 

+47 23968014, +370 607 07868

Designer
Roberta Rulienė
roberta.ruliene@mbafurniture.eu 

+370 679 80044

Designer konstruktør
Virginijus Galeckas
virginijus.galeckas@mbafurniture.eu 

+370 695 53537

Designer konstruktør

Vaidotas Volkovas
vaidotas.volkovas@mbafurniture.eu 

+370 679 87790

Designer konstruktør

Ernestas Pocius
ernestas.pocius@mbafurniture.eu 

+370 679 42978

Innkjøps- og logistikk leder

Vilius Žukauskas
vilius.zukauskas@mbafurniture.eu 

+370 602 73121

Forsyningsspesialist

Gediminas Balandis
gediminas.balandis@mbafurniture.eu 

+370 670 10431

Produksjonssjef

Eduardas Gabalas
eduardas.gabalas@mbafurniture.eu 

+370 603 31418

Produksjonsprosess leder

Žilvinas Joniškis
zilvinas.joniskis@mbafurniture.eu 

+370 699 82779

Regnskapsfører

Vilija Bielskienė
vilija.bielskiene@mbafurniture.eu 

+370 614 60578

Daglig leder

Tadas Misius
tadas.misius@mbafurniture.eu 

+370 615 18268

Visedirektør

Vaidotas Jockus
vaidotas.jockus@mbafurniture.eu 

+370 687 82531